Lenovo Thinkpad X13 Gen1 i5-10310u 16GB 256GB 13,3" FHD WIN 11P
duża ilość
Opis
LENOVO X13 Gen1
- Producent: Lenovo
- Kod produktu: x13_Gen1
- Model: ThinkPad x13 Gen1
- Ekran: 13,3" LED IPS FHD 1920x1080 px mat
- Procesor: i5-10310u
- Pamięć: 16 GB DDR4
- Dysk: 256 GB SSD m.2
- Porty: HDMI, 2x USB 3.0 , 1x audio, usb typu C
- Karta graficzna: Intel Graphics
- Czytniki kart: Czytnik kart microSD
- Klawiatura: Euro US - polska
- Kamera: Tak
- Wyposażenie: zasilacz
- Bateria: Oryginalna Lenovo
- System operacyjny: Windows 11 Professional PL
Gwarancja: 12 miesięcy .
Stan techniczny: Poleasingowy, 100% sprawny.
Stan wizualny: Klasa A. Bardzo dobry stan.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Generacja procesora | 10 gen. |
| Pojemność dysku | 240-256 GB |
| Pamięć | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Karta graficzna | dedykowana |
| Wielkość matrycy | 13" - 13.9" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |