Skup sprzętu

Kompik24 Komputery poleasingowe

Skup i likwidacja sprzętu komputerowego

Co kilka lat w naszych firmach i instytucjach przychodzi czas na wymianę lub likwidację sprzętu komputerowego, kiedy to nasze laptopy używane przestają spełniać swoje podstawowe funkcje. Aby pozostać w zgodzie z ustawami o zużytym sprzęcie elektronicznym a jednocześnie odzyskać jeszcze część wartości zbędnych środków, najkorzystniej jest znaleźć jakiś skup sprzętu komputerowego i odsprzedać komputery. W ten sposób zostajemy też zwolnieni z obowiązku kosztownej utylizacji.

skup sprzętu komputerowegoFirma KOMPIK24.pl przeprowadza i oferuje takie usługi jak skup i likwidacja sprzętu komputerowego bezpiecznie i profesjonalnie. Działamy na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Realizujemy projekty wymiany sprzętu komputerowego zarówno w prywatnych przedsiębiorstwach, państwowych instytucjach jak i międzynarodowych korporacjach.

Procedura likwidacja komputerów jak i całego sprzętu komputerowego obejmuje wycenę wartości sprzętu, odbiór od Klienta w dogodnym dla niego terminie oraz bezpieczne usunięcie danych z dysków i nośników danych.

Likwidacja komputerów oraz bezpieczne usuwanie danych

System kasowania danych BlanccoDane przechowywane na dyskach twardych, takie jak informacje o kontrahentach czy bazy danych, są najcenniejszymi zasobami firm. Przeprowadzając wymianę lub likwidację sprzętu komputerowego należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczne usunięcie zawartości dysków. Zwykłe formatowanie nie usuwa wszystkich danych – można je odzyskać stosując odpowiednie narzędzia. Aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo danych - używamy najskuteczniejszego na świecie systemu kasowania Blancco. Odwrócenie tego procesu nie jest możliwe żadną istniejącą współcześnie techniką. System umożliwia tworzenie szczegółowych raportów i audytów potwierdzających nieodwracalne usunięcie danych.

Zgodność z normami FISMA, HIPAA, SOX, FACT ACT i GLBA
Aprobaty i certyfikacje CESG, NSTL, TUV, NSM, Departament Obrony USA oraz NATO.
Algorytmy m.in. US DOD 5220.22-M oraz Bruce’a Schneiera i Petera Gutmanna

 
Usunięcie danych może odbyć się po odbiorze sprzętu w siedzibie Kompik24.pl lub na miejscu w siedzibie Klienta. Przy każdej likwidacji komputerów sporządzana jest umowa, która obliguje wykonawcę do pełnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo danych a Klientowi daje 100% pewności, że dane jego firmy nie dostaną się w niepowołane ręce.

 Likwidacja danych ze sprzętu komputerowego

Serdecznie Zapraszamy do współpracy
Skup sprzętu komputerowego Kompik24


tel. 505 89 83 82 Andrzej Burzyński
e-mail: kompik@kompik.com.pl

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane


Uwaga: Skupujemy sprzęt komputerowy tylko od firm. Nie skupujemy pojedynczych sztuk od klientów indywidualnych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl