Lenovo P50 i7-6820HQ 16GB 256GB SSD QUADRO M1000M WIN PRO
mała ilość
Opis
LENOVO THINKPAD P50
- Kod produktu: LENOVO_P50_XEON
- Producent: Lenovo
- Model: ThinkPad P50
- Ekran: 15,6" Full HD 1920x1080 IPS PremierColor
- Procesor: Intel I7-6820HQ 6 gen.
- Pamięć: 16 GB DDR4
- Dysk: 256GB SSD + 500GB HDD
- Płyta główna: Lenovo
- Porty: 4x USB 3.2, 1x USB Typu-C, 1x mini DisplayPort, 1x HDMI, czytnik kart, minijack 3,5 mm (audio), LAN
- Karta graficzna: nVidia Quadro M1000M + Intel(R) HD Graphics
- Karta dżwiękowa: Realtek HD audio
- Karty sieciowe: Wi-Fi, Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps
- Klawiatura: Euro US - polska
- Kamerka: TAK.
- Wyposażenie: Oryginalny zasilacz Lenovo
- Bateria: Oryginalna, sprawna
- System operacyjny: Windows 11 Professional DPK (Pełna fabryczna licencja - Digital Produkt Key - w biosie)
Gwarancja: 12 miesięcy
Stan techniczny: Poleasingowy, 100% sprawny
Stan wizualny: Klasa A- ( standardowe ślady użytkowania)




Dane techniczne
| Procesor | Intel Core i7 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Generacja procesora | 6 gen. |
| Pojemność dysku | 240-256 GB |
| Pamięć | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Karta graficzna | dedykowana |
| Wielkość matrycy | 15" - 15.9" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |