HP ProBook 840 G6 i5-8250u 16GB 512GB SSD 14" Dotykowa FHD WIN 11 PRO
na wyczerpaniu
Opis
HP ProBook 840 G6
- Kod produktu: HP_840_g6
- Producent: HP
- Model:HP ProBook 840 G6
- Ekran: 14" LED FHD 1920x1080px, matowy, dotykowy
- Procesor: Intel i5-8250u
- Grafika: Intel Graphics UHD 620
- Pamięć: 16 GB DDR4
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Porty: 2x USB 3.1 1x USB typu C, HDMI, AUX, LAN
- Karta dżwiękowa: Realtek
- Karty sieciowe: Intel Gigabit Ethernet 1000 Mbps, WiFi 802.11 (a/b/g/n/ac)
- Napęd: wersja slim (bez napędu)
- Czytniki kart: microSD
- Klawiatura: Euro US - polska (naklejki korekcyjne),
- Wyposażenie:kamera,oryginalny zasilacz HP
- Kamera: Tak
- Bateria: oryginalna, sprawna
- System operacyjny: Windows 11 Professional 64 bit
Gwarancja: 12 miesięcy
Stan techniczny: Poleasingowy, 100% sprawny
Stan wizualny: Klasa A
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Generacja procesora | 8 gen. |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Pamięć | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Karta graficzna | zintegrowana |
| Wielkość matrycy | 14" - 14.9" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |