Dell Latitude 9520 i7-1185G7 16GB 512GB 15,6" Dotyk FHD 2in1 W11P
średnia ilość
Opis
- Kod produktu: 9520_I7_11TH
- Producent: Dell
- Model: Latitude 9520
- Ekran: 15,6" dotykowa LED 1920 x 1080p FHD ( bardzo jasna 400 nitów), obrót 360 stopni - funkcja tabletu
- Procesor: Intel Core i7-1185G7 11 Gen. (Max Turbo Frequency 4,80 GHz)
- Pamięć: 16 GB DDR4
- Dysk: 512GB SSD M.2
- Płyta główna: Dell - oryginalna
- Porty: 1x USB 3.1 Gen. 2x USB Typu-C HDMI Czytnik kart pamięci
- Karta graficzna: Intel UHD Graphics
- Karta dżwiękowa: Realtek HD audio
- Karty sieciowe: WiFi 6, Bluetooth
- Napęd: obudowa slim - bez napędu
- Czytniki kart: SD
- Klawiatura: Euro US - polska (naklejki korekcyjne)
- Wyposażenie: oryginalny zasilacz Dell
- Bateria: oryginalna, sprawna
- Kamera: Tak
- System operacyjny: Windows 11 Professional 64 bit pl
Gwarancja: 12 miesięcy
Stan techniczny: Poleasingowy, 100% sprawny
Stan wizualny: Klasa A/A- ( możliwe minimalne ślady użytkowania obudowy)
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core i7 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Generacja procesora | 11 gen. |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Pamięć | 16 GB |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Karta graficzna | zintegrowana |
| Wielkość matrycy | 15" - 15.9" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |